sigurdstave
Meny

Kontakt oss

Besøksadresse:
Jeksleveien 22, 2016 Frogner

Telefon: 23 26 78 00
E-post: mail@stavemaskin.com

Postadresse:
Jeksleveien 22, 2016 Frogner

Åpningstider/Telefontid: 08:00 - 16:00 (Hverdager)

Administrasjon

Geir_Mellum_03_2
Geir Mellum
Daglig leder/CEO

Mobil: +47 913 43 500
geir.mellum@stavemaskin.com
Lars_Erik_Johansen_02_2
Lars Erik Johansen
Økonomisjef

Mobil: +47 994 95 120
larserik.johansen@stavemaskin.com
 
Per_Solheim_02_2
Per Solheim
Økonomicontroller

Mobil: +47 917 36 901
per.solheim@stavemaskin.com
 
Kari_Andresen_03_2
Kari E. Andresen
Salgssekretær
Mobil: +47 940 09 320
kari.andresen@stavemaskin.com

Produktansvarlige

Terje_Pettersen_03_2
Terje G. Pettersen
Bygg og Betong

Mobil: +47 996 16 298
terje@stavemaskin.com
Tom_Walter_S%C3%B8rensen_01_2
Tom Walter Sørensen
Industri/Bane

Mobil: +47 940 09 323
tom.sorensen@stavemaskin.com
 
Per_Ingar_Haug_01_2
Per Ingar Haug
Vei og Miljø

Mobil: +47 482 13 330
per.haug@stavemaskin.com
Ragnar_Kvilesj%C3%B8_02_3
Ragnar Kvilesjø
Vei og Miljø

Mobil:+47 488 82 041
ragnar.kvilesjo@stavemaskin.com 
frode-gustavsen-sigurdstavemaskin
Frode Gustavsen
Vei og Miljø, Distriktansvarlig Vestlandet

Mobil: +47 916 38 735
frode.gustavsen@stavemaskin.com
Jan_Hestbr%C3%A5ten_03_2

Jan Hestbråten

Vei og Miljø

Mobil: +47 469 16 808
jan.hestbraaten@stavemaskin.com
Tonje_Haugen_02_2

Tonje Haugen

Vei og Miljø

Mobil: +47 401 00 349
tonje.haugen@stavemaskin.com
Jonas_Angermo_03_2

​​Jonas Angermo

Produktansvarlig
Vei og Miljø

Mobil: +47 913 55 356
angjon@stavemaskin.com
 

Deler og service

Espen_Carlsen_02%20(003)
Espen Carlsen
Delesalg, Vei og Miljø
Mobil: +47 909 89 642
delesalg@stavemaskin.com
espen.carlsen@stavemaskin.com

Per Ivar Mathisen

Delesalg, Vei og Miljø
Mobil: +47 909 89 642
delesalg@stavemaskin.com
perivar.mathisen@stavemaskin.com
 
Yngve_Aarsand_01_2

Yngve Aarsand

Delesalg, Vei og Miljø
Mobil: +47 909 89 642
delesalg@stavemaskin.com
yngve.aarsand@stavemaskin.com
 
Terje_Pettersen_03_2
Terje G. Pettersen
Reservedeler, Bygg og Betong

Mobil: +47 996 16 298
terje.pettersen@stavemaskin.com
Tom_Walter_S%C3%B8rensen_01_2
Tom Walter Sørensen
Reservedeler, Industri, Bane

Mobil: +47 940 09 323
tom.sorensen@stavemaskin.com
 
christine-stave-stavemaskin
Christine Stave
Verksted, Service

Mobil: +47 916 13 136
christine.stave@stavemaskin.com
Vegar_Skoglund_02_2
Vegar Skoglund
Servicemekaniker

Tlf: +47 23 26 78 00
vegar.skoglund@stavemaskin.com
Charlotte Andersson
Lagermedarbeider, Lager og Transport

Mobil: +47 992 12 210
charlotte.andersson@stavemaskin.com
Kjell_Andre_S%C3%B8rlie_02_2
Kjell Andre Sørlie
Servicemekaniker

Tlf: +47 23 26 78 00
kjellandre.sorlie@stavemaskin.com
Herman_Bredde_03_2
Herman Bredde
Servicemekaniker

Tlf: +47 23 26 78 00
herman.bredde@stavemaskin.com
John Hella
Servicemekaniker, Vestlandet

Tlf: +47 23 26 78 00
john.hella@stavemaskin.com
 
Tobias Søgaard Kallevig
Servicemekaniker

Tlf: +47 23 26 78 00
tobias.kallevig@stavemaskin.com